Przedsiębiorco! Realizujesz usługi w Niemczech lub innych krajach europejskich i chcesz legalnie delegować tam zatrudnionych cudzoziemców?

Jeżeli tak, to zapraszamy na szkolenie, podczas którego dowiesz się jak bezpiecznie zrealizować proces świadczenia usług wraz z pracownikami z Ukrainy, Białorusi czy Rosji!!

Dolnośląska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. oraz kancelaria MN Legal Rechtsanwaltsgesellschaft mbH zapraszają na szkolenie poświęcone tematowi:

„Świadczenie usług i delegowanie cudzoziemców na rynek niemiecki oraz inne rynki UE
– aspekty prawne i podatkowe - modele rozwiązań"

Wrocław 28 marca 2019r

Podczas szkolenia przedstawione zostaną zasady realizacji usług transgranicznych na rynku niemieckim oraz innych rynków europejskich wraz ze wskazaniem możliwych rozwiązań prawnych delegowania cudzoziemców w tym zakresie. Omówiony zostanie również projekt niemieckiej Ustawy o imigracji fachowej siły roboczej (Fachkräfteeinwanderungsgesetz), który wywołuje ogromne obawy wśród polskich przedsiębiorców zatrudniających cudzoziemców. Czy słusznie? O tym dowiecie się Państwo na szkoleniu!

Ponadto dzięki udziałowi w szkoleniu uzyskają Państwo wiedzę, jak prawidłowo przygotować cały proces realizacji usług rynkach europejskich w kontekście wymogów administracyjnych oraz podatkowych w poszczególnych krajach UE oraz będziecie mogli Państwo dopasować właściwe rozwiązania do swojego modelu działalności. Szkolenie będzie prowadzone przez doświadczonych praktyków specjalizujących się zagadnieniach związanych z transgranicznym świadczeniem usług i delegowaniem pracowników do krajów UE ze szczególnym uwzględnieniem problematyki cudzoziemców.

Miejsce szkolenia:
Szkolenie odbędzie się w dniu 28 marca 2019 we Wrocławiu.

Koszt szkolenia:
Koszt szkolenia to 320 zł netto od osoby. W przypadku zgłoszenia dwóch lub więcej osób z firmy kosz udziału w szkoleniu wynosi 285 zł netto od osoby.

Oferta first minute!
Osoby, które zgłoszą udział do końca lutego otrzymają zniżkę – koszt udziału w szkoleniu zostanie obniżony do 270 zł netto, niezależnie od ilości zgłoszonych osób.

Bonusy
Osoby, które zgłoszą udział w szkoleniu do 10 marca 2019 mogą dodatkowo skorzystać z indywidualnych konsultacji eksperckich w promocyjnej cenie 150 zł netto za godzinę.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc zgłoszenia przyjmowane są do dnia 21 marca 2019.

Serdecznie zapraszamy
Dolnośląska Agencja Rozwoju Regionalnego SA oraz MN Legal Rechtsanwaltsgesellschaft mbH

 

Formularz zgłoszeniowy

Program

Prelegenci

logo tpark

Jednostka organizacyjna zarządzana przez

Dolnośląską Agencję Rozwoju Regionalnego S.A.

więcej

Ważne wydarzenia

Akcelerator Innowacji T-Park
Akcelerator Innowacji T-Park.
Climate-KIC
Climate-KIC
oferta usług sieci Enterprise Europe Network
  Oferta usług sieci Enterprise Europe Network
DARR S.A. poszukuje ekspertów z różnych dziedzin specjalizacji
DARR S.A. poszukuje ekspertów z różnych dziedzin specjalizacji

O AGENCJI

DARR S.A zarządza Dolnośląskim Parkiem Technologicznym T-Park.

logo tpark

KONTAKT

ul. Szczawieńska 2,
58-310 Szczawno-Zdrój
tel. (74) 648 04 00
fax. (74) 648 04 17
e-mail: darr@darr.pl
NIP: 886-000-34-33
REGON: P-890004750
KRS: 0000043944
godziny pracy:
pn. - pt. 8.00 - 16.00