W imieniu Komisji Europejskiej zapraszamy do udziału w ogólnoeuropejskim hackathonie, którego celem jest opracowanie innowacyjnych rozwiązań przezwyciężenia społecznych problemów spowodowanych epidemią COVID-19. Wydarzenie odbędzie się w dniach 24, 25 i 26 kwietnia 2020 r. Rejestracja do 19 kwietnia.

hackathon

Hackathon EUvsVirus ma połączyć innowatorów, partnerów i nabywców w całej Europie. Jego uczestnicy skupią się na kategoriach problemów wymagających krótkoterminowych rozwiązań, m.in. w zakresie zdrowia i życia w warunkach pandemii koronawirusa, ciągłości działania, pracy na odległość i edukacji, spójności społecznej i politycznej, a także finansów cyfrowych.

Ten ogólnoeuropejski hackaton jest przykładem tego, jak Europa może się zbliżyć w czasach kryzysu. Taki pokaz solidarności przez naszą społeczność innowatorów jest inspirujący. Najbardziej utalentowane umysły Europy dołożą wszelkich starań, aby znaleźć rozwiązania dla koronawirusa i wspierać naszych obywateli. To europejska innowacja w działaniu – powiedziała unijna komisarz ds. innowacji, badań, kultury, edukacji i młodzieży Mariya Gabriel, która objęła to wydarzenie patronatem.

W hackathonie EUvsVirus mogą uczestniczyć wszystkie 27 państw członkowskich UE oraz Norwegia, Izrael, Szwajcaria, Ukraina i kraje stowarzyszone z programem Horyzont 2020. Zwycięskie rozwiązania zostaną zaproszone do wejścia na platformę Europejskiej Rady ds. Innowacji, która łączy z użytkownikami końcowymi (np. szpitalami) i ułatwi dostęp do inwestorów, fundacji i innych możliwości finansowania z Komisji Europejskiej.

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do rejestracji: EUvsVirus

Przy okazji przypominamy, że przedsiębiorcy zainteresowani nawiązywaniem współpracy zagranicznej mogą skorzystać z profesjonalnego wsparcia konsultantów sieci Enterprise Europe Network.

Jesteśmy częścią międzynarodowej sieci wsparcia nowoczesnego biznesu.

Dzięki finansowaniu z Komisji Europejskiej także polskie firmy mogą bezpłatnie skorzystać ze specjalistycznych i innowacyjnych usług.

Jeżeli chcesz połączyć innowacje ze wzrostem na rynku europejskim poprzez fachowe doradztwo i wsparcie ekspertów, zapraszamy do kontaktu! Skorzystaj z sieci Enterprise Europe Network, aby:

  • znaleźć partnerów biznesowych lub technologicznych,
  • zidentyfikować potencjalne źródła funduszy lub finansowania,
  • rozpocząć współpracę w projektach B+R,
  • otrzymywać powiadomienia o możliwościach biznesowych.

Sieć Enterprise Europe Network to najlepsze miejsce, aby zwiększyć swoją konkurencyjność – zgłoś się już dziś!

een darr ec

logo tpark

Jednostka organizacyjna zarządzana przez

Dolnośląską Agencję Rozwoju Regionalnego S.A.

więcej

Ważne wydarzenia

Akcelerator Innowacji T-Park
Akcelerator Innowacji T-Park.
Climate-KIC
Climate-KIC
oferta usług sieci Enterprise Europe Network
  Oferta usług sieci Enterprise Europe Network
DARR S.A. poszukuje ekspertów z różnych dziedzin specjalizacji
DARR S.A. poszukuje ekspertów z różnych dziedzin specjalizacji

O AGENCJI

DARR S.A zarządza Dolnośląskim Parkiem Technologicznym T-Park.

logo tpark

KONTAKT

ul. Szczawieńska 2,
58-310 Szczawno-Zdrój
tel. (74) 648 04 00
fax. (74) 648 04 17
e-mail: darr@darr.pl
NIP: 886-000-34-33
REGON: P-890004750
KRS: 0000043944
godziny pracy:
pn. - pt. 8.00 - 16.00