W ramach ośrodka Enterprise Europe Network funkcjonującego przy Dolnośląskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. funkcjonuje Punkt Doradztwa Zamówień Publicznych, którego celem jest informacja dla polskich firm o możliwościach pozyskania zamówień publicznych w krajach Unii Europejskiej.

Pomagamy znaleźć zamówienia publiczne w krajach UE zainteresowanym przedsiębiorcom. W ramach konsorcjum zapewniającego usługi sieci Enterprise Europe Network w Polsce zachodniej oferujemy szkolenia, indywidualne konsultacje oraz dostęp do najważniejszych dokumentów i stron internetowych związanych z zamówieniami publicznymi w UE.

Dzięki zaangażowaniu w sieci Enterprise Europe Network mamy kontakt z ośrodkami zajmującymi się zamówieniami publicznymi w poszczególnych krajach UE, przez co łatwiej jest nam dotrzeć do specyficznych informacji.

Ubieganie się o zamówienia publiczne w krajach członkowskich UE wymaga, ze względów praktycznych, znajomości języka danego kraju, ponieważ zwykle pełna dokumentacja przetargowa, jak i przepisy prawne są dostępne tylko w języku narodowym. Dochodzące do tego różnice prawne, obyczajowe jak i odległość geograficzna w praktyce znacznie ograniczają liczbę krajów, w jakich małe i średnie firmy mogą myśleć o realizacji zamówień publicznych. Pomagamy firmom w obecności na tych rynkach.

Więcej informacji:
Agata Rynkiewicz
tel. (74) 648 04 48
agata.rynkiewicz@darr.pl

logo tpark

Jednostka organizacyjna zarządzana przez

Dolnośląską Agencję Rozwoju Regionalnego S.A.

więcej

Ważne wydarzenia

Akcelerator Innowacji T-Park
Akcelerator Innowacji T-Park.
Climate-KIC
Climate-KIC
oferta usług sieci Enterprise Europe Network
  Oferta usług sieci Enterprise Europe Network
DARR S.A. poszukuje ekspertów z różnych dziedzin specjalizacji
DARR S.A. poszukuje ekspertów z różnych dziedzin specjalizacji

O AGENCJI

DARR S.A zarządza Dolnośląskim Parkiem Technologicznym T-Park.

logo tpark

KONTAKT

ul. Szczawieńska 2,
58-310 Szczawno-Zdrój
tel. (74) 648 04 00
fax. (74) 648 04 17
e-mail: darr@darr.pl
NIP: 886-000-34-33
REGON: P-890004750
KRS: 0000043944
godziny pracy:
pn. - pt. 8.00 - 16.00