Chciałbyś wprowadzić własne rozwiązania innowacyjne, technologie, wyniki prac badawczo-rozwojowych na rynek Europejski? Potrzebujesz pomocy w poszukiwaniu określonej technologii lub rozwiązania? Chcesz wziąć udział w projektach badawczo-rozwojowych? Dysponujemy największą bazą danych ofert technologicznych, dzięki której możemy połączyć najnowsze osiągnięcia nauki z zastosowaniami komercyjnymi. Bazę uzupełniamy o nowe profile na bieżąco!


Pomożemy sformułować Ci ofertę technologiczną, którą będziemy promować we wszystkich krajach należących do sieci Enterprise Europe Network, wśród przedsiębiorców i jednostek naukowych poszukujących bądź oferujących nowe rozwiązania technologiczne.


Doradzamy również w kwestiach własności intelektualnej i pozyskiwania patentów. Współpracujemy z wyspecjalizowanymi tej tematyce instytucjami i organizacjami, które pomogą Ci w wykorzystaniu praw własności intelektualnej do ochrony i czerpania zysków z własnych pomysłów i wprowadzonych innowacji.


Ponadto przeprowadzamy audyty technologiczne w firmach, które zidentyfikują mocne i słabe strony Twojego przedsiębiorstwa. Audyt przeprowadzany jest w oparciu o ocenę zasobów kadrowych, infrastruktury i podstawowego know-how Twojej firmy. To również metoda oceny przedsiębiorstwa pod kątem potencjału technologicznego, stosowanych procedur oraz ewentualnych potrzeb. Nasz konsultant wskaże obszary w działalności Twojej firmy, które wymagają wsparcia oraz te, które mogą stanowić podstawę do dalszego rozwoju przedsiębiorstwa oraz zarekomenduje zalecenia do dalszych działań.


Skontaktuj się z nami, aby uzyskać dalsze informacje!

logo tpark

Jednostka organizacyjna zarządzana przez

Dolnośląską Agencję Rozwoju Regionalnego S.A.

więcej

Ważne wydarzenia

Akcelerator Innowacji T-Park
Akcelerator Innowacji T-Park.
Climate-KIC
Climate-KIC
oferta usług sieci Enterprise Europe Network
  Oferta usług sieci Enterprise Europe Network
DARR S.A. poszukuje ekspertów z różnych dziedzin specjalizacji
DARR S.A. poszukuje ekspertów z różnych dziedzin specjalizacji

O AGENCJI

DARR S.A zarządza Dolnośląskim Parkiem Technologicznym T-Park.

logo tpark

KONTAKT

ul. Szczawieńska 2,
58-310 Szczawno-Zdrój
tel. (74) 648 04 00
fax. (74) 648 04 17
e-mail: darr@darr.pl
NIP: 886-000-34-33
REGON: P-890004750
KRS: 0000043944
godziny pracy:
pn. - pt. 8.00 - 16.00