DOZAMEL Sp. z o.o, partner w projekcie „SPINqbator ZDolnego Śląska", zaprasza na seminarium pt. „Europejskie modele wspierania Przedsiębiorczości Akademickiej. Najlepsze praktyki w transferze technologii w opinii polskich i zagranicznych ekspertów".

Seminarium odbędzie się 6 maja 2015 r. (środa) o godzinie 09:00 w Centrum Konferencyjnym Wrocławskiego Parku Przemysłowego (III piętro, Sala Miedziana) we Wrocławiu przy ulicy Fabrycznej 10.

W trakcie seminarium – na którym wystąpią przedstawiciele miasta i regionu, a także eksperci z Polski i zagranicy – zaprezentowane zostaną dobre praktyki związane z transferem technologii, modele wspierania przedsiębiorczości akademickiej (polskie i europejskie), a także zasady i sposoby wspierania przedsiębiorców w regionie i w mieście (w szczególności w perspektywie budżetowej Unii Europejskiej na lata 2014-2020).

 

Seminarium organizowane jest w ramach realizacji partnerskiego projektu „SPINqbator ZDolnego Śląska" nr UDA-POKL.08.02.01-02-019/11 sygnowanego przez Dolnośląską Agencję Rozwoju Regionalnego S.A. (lidera projektu), Międzynarodową Szkołę Wyższą Logistyki i Transportu, Dozamel Sp. z o.o. oraz partnera międzynarodowego Birmingham City Council. Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Głównym organizatorem wydarzenia jest firma DOZAMEL Sp. z o.o., jeden z partnerów projektu.

Projekt skierowany jest do studentów, absolwentów, doktorantów i pracowników naukowych dolnośląskich uczelni wyższych. Jego celem jest przygotowanie uczestników do samodzielnego prowadzenia działalności gospodarczej spin-off/out w dziedzinach kluczowych dla gospodarki Województwa Dolnośląskiego.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Prosimy o rejestrowanie się poprzez stronę www.przedsiebiorczosc-akademicka-seminarium.evenea.pl  do dnia 30 kwietnia 2015.

Pliki do pobrania

Zaproszenie - pdf

Agenda Seminarium - pdf

 

 

logo tpark

Jednostka organizacyjna zarządzana przez

Dolnośląską Agencję Rozwoju Regionalnego S.A.

więcej

Ważne wydarzenia

Akcelerator Innowacji T-Park
Akcelerator Innowacji T-Park.
Climate-KIC
Climate-KIC
oferta usług sieci Enterprise Europe Network
  Oferta usług sieci Enterprise Europe Network
DARR S.A. poszukuje ekspertów z różnych dziedzin specjalizacji
DARR S.A. poszukuje ekspertów z różnych dziedzin specjalizacji

O AGENCJI

DARR S.A zarządza Dolnośląskim Parkiem Technologicznym T-Park.

logo tpark

KONTAKT

ul. Szczawieńska 2,
58-310 Szczawno-Zdrój
tel. (74) 648 04 00
fax. (74) 648 04 17
e-mail: darr@darr.pl
NIP: 886-000-34-33
REGON: P-890004750
KRS: 0000043944
godziny pracy:
pn. - pt. 8.00 - 16.00