Giełda kooperacyjna na targach gier komputerowych GAMESCOM 2015, 5-7 sierpnia 2015 r., Kolonia, Niemcy.

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Dolnośląskiej Agencji Rozwoju Regionalnego wspólnie z ośrodkiem EEN przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza do udziału w giełdzie kooperacyjnej na targach GAMESCOM, która odbędzie się w dniach 5-7 sierpnia 2015 r. w Kolonii w Niemczech.

DLA KOGO PRZEZNACZONE SĄ SPOTKANIA ?

Giełda kooperacyjna przeznaczona jest dla przedstawicieli firm i innych podmiotów działających w szeroko pojętej branży gier wideo i gier komputerowych.

JAK TO DZIAŁA ?

• Uczestnicy w formularzu rejestracyjnym dostępnym on-line określają profil swojej działalności oraz rodzaj współpracy, którą chcieliby nawiązać;
• Dane zarejestrowanych firm umieszczane są w katalogu on-line na stronie internetowej giełdy.
• Z katalogu on-line zarejestrowani uczestnicy dokonują wyboru firm, z którymi chcieliby spotkać się podczas giełdy
• UWAGA ! wyboru firm z którymi chcieliby Państwo odbyć spotkania podczas giełdy mogą dokonywać tylko przedsiębiorcy zarejestrowani na giełdzie jako deweloperzy, twórcy, wydawcy lub inwestorzy (grupa pierwsza). Pozostali zarejestrowani uczestnicy (np. usługi powiązane z grami tj. marketing, audio, jak również inkubatory, parki technologiczne, NGO i instytucje publiczne ) nie mogą samodzielnie dokonywać wyboru partnerów spotkań, mogą natomiast zostać zaproszeni do udziału w spotkaniach przez firmy wymienione w grupie pierwszej.
• W dniach 5-7 sierpnia 2015 r., przy ponumerowanych stolikach, odbędą się serie uprzednio zaaranżowanych 30-minutowych, indywidualnych spotkań.

KOSZTY

Udział w giełdzie kooperacyjnej jest bezpłatny. Uczestnicy pokrywają koszty w zakresie transportu i zakwaterowania na miejscu.

WAŻNE TERMINY

Rejestracja uczestników i profilu trwa do 3 sierpnia 2015
Wybór partnerów do spotkań trwa od 6 lipca do 3 sierpnia 2015
Spotkania odbędą się w dniach 5-7 sierpnia 2015

Oficjalnym językiem spotkań będzie angielski.

Więcej informacji na stronie: https://www.b2match.eu/gamesmatch2015

Wszelkie pytania dotyczące udziału w giełdzie kooperacyjnej proszę kierować na adres: slawomir_biedermann@parp.gov.pl

Więcej informacji:
Marek Stankiewicz