Zapraszamy na spotkania B2B podczas targów Hannover Messe 2016 w Hanowerze w dniach 25 - 29 kwietnia 2016.

Ośrodek Enterprise Europe Network afiliowany przy Dolnośląskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. zaprasza do udziału w spotkaniach kooperacyjnych w międzynarodowej giełdzie kooperacyjnej dla branży przemysłowej, która odbędzie się na targach Hannover Messe 2016 w Hanowerze, w dniach 25 - 29 kwietnia 2016 r.

Oficjalnym partnerem tegorocznej edycji targów Hannover Messe będą Stany Zjednoczone. W targach weźmie udział około 300 wiodących firm amerykańskich, reprezentujących różne gałęzie przemysłu. Ekspozycja amerykańska podzielona będzie na 6 pawilonów. W każdym z nich zostanie zaprezentowana oferta firm z innej branży: energetycznej, zaopatrzenia przemysłu, badań i nowych technologii oraz inteligentnych systemów produkcji. W osobnym pawilonie zaprezentowana będzie oferta skierowana do firm zainteresowanych inwestycjami w USA.

Kto może uczestniczyć

Giełda kooperacyjna przeznaczona jest dla przedstawicieli firm i innych podmiotów działających w szeroko pojętej branży przemysłowej, w szególności w dziedzinie:

• drukowania w technologii 3D;
  • produkcji przemysłowej;
  • obróbki skrawaniem, obróbki powierzchniowej;
  • materiałów budowlanych, materiałów kompozytowych;
  • fotowoltaiki, energii wiatrowej i wodnej;
  • zarządzania energią;
  • automatyki przemysłowej i urządzeń pomiarowych;
  • robotyki.

Jak to działa

• Uczestnicy w formularzu rejestracyjnym (www.een-matchmaking.com/Hannovermesse2016?A=100&E=124&Nc=209D&C=209&L=044) dostępnym on-line określają profil swojej działalności oraz rodzaj współpracy, którą chcieliby nawiązać;
  • Dane zarejestrowanych firm umieszczane są w katalogu on-line na stronie internetowej giełdy;
  • Z katalogu on-line zarejestrowani uczestnicy dokonują wyboru firm, z którymi chcieliby spotkać się podczas giełdy;
  • Po zamknięciu rejestracji (z reguły 1-3 dni roboczych przed rozpoczęciem targów) system dokona automatycznego ustalenia agendy spotkań dla każdego z zarejestrowanych uczestników. Każdy z uczestników otrzyma swoją indywidualną agendę drogą mailową na 1-2 dni przed rozpoczęciem giełdy kooperacyjnej;
  • W daniach 25 - 29 kwietnia 2016 r., przy ponumerowanych stolikach, odbędą się serie uprzednio zaaranżowanych 30-minutowych, indywidualnych spotkań.

Koszty

Dla podmiotów będących wystawcami na targach Hannover Messe: 95 EUR + 75 EUR za każdą dodatkową osobę.

Dla podmitów odwiedzających targi Hannover Messe (tylko jeśli rejestrują się za pośrednictwem ośrodka Enterprise Europe Network): 119 EUR + 75 EUR za każdą dodatkową osobę.

UWAGA ! Dla firm rejestrujących się za pośrednictwem sieci Enterprise Europe Network udział jest bezpłatny, jeśli zarejestrują się najpóźniej do 16 marca 2016 r.

Dla podmiotów odwiedzających targi Hannover Messe: 195 EUR + 75 EUR za każdą dodatkową osobę

W każdym przypadkach uczestnicy we własnym zakresie pokrywają koszty w zakresie transportu i zakwaterowania na miejscu.Firmom które zarejestrują swój udział w giełdzie organizator zapewnia bilety wejściowe na targi.

Szczegółowe informacje co obejmuje opłata rejestracyjna znajdą Państwo na stronie wydarzenia: http://www.een-matchmaking.com/hannovermesse2016/ w zakładce "General Information - Participation conditions"

UWAGA !

W celu zapewnienia jak najwyższej frekwencji podczas wydarzenia, organizator przewidział karę finansową dla firm (150 EUR), które dokonają rejestracji na giełdę kooperacyjną, a nie stawią się na umówionych spotkaniach.

Ważne daty

Rejestracja uczestników i profilu trwa do 23 kwietnia 2016 r.

Wybór partnerów do spotkań trwa od 1 lutego do 23 kwietnia 2016 r.

Spotkania odbędą się w dniach 25 - 29 kwietnia 2016 r.

Procedura rejestracyjna:

Zainteresowani udziałem w spotkaniach B2B mogą zgłosić swój udział rejestrując się pod poniższym linkiem

W trakcie rejestracji uczestnik tworzy swój profil, zawierający charakterystykę działalności, oferowane produkty, usługi oraz informacje dotyczące poszukiwanego partnera.

Procedura rejestracyjna zostanie zamknięta 23 kwietnia 2016

Więcej informacji na temat znajdą Państwo na poniższej stronie internetowej:

Szczegółowych informacji udziela
Tomasz Charkot
tel.:74 64 80 438
e-mail: tomasz.charkot@darr.pl

Wszystkich zainteresowany serdecznie zapraszamy!

EEN 2